Velice mě těší, že jste zavítali na můj osobní web, který se věnuje fotografování, které je pro mě stále hlavně zábavou, i když už i trochu prací 🙂

Nejčastěji fotografuji rodiny, nastávající maminky, děti od novorozeňátek až po náctileté, portréty jednotlivců a párů, zvířecí mazlíčky, ale ráda zdokumentuji i svatby, oslavy narozenin a jiné akce. Není mým záměrem fotit uměle inscenované fotografie, jejichž příprava ukrojí spoustu času z našeho setkání, během kterého mohou vzniknout krásné přirozené snímky a to zejména u dětí. Jejich bezprostřední chování během pohybu, hry nebo na výletě dává vznik právě těm záběrům, které mají duši :).

Nově působím zejména v Nižboru na Berounsku a okolí, ale také v Praze jako dříve. Protože se mojí hlavní náplní volného času stal můj malý aktuálně čtyřletý syn, tak na Třeboňsku, odkud pocházím, již fotím jen jednou za čas.

Přesto je možné za Vámi přijet i na druhou stranu republiky, v takovém případě je ale nutné mě kontaktovat dostatečně brzy před plánovanou akcí (svatba apod.).

Pokud se Vám mé fotografie líbí a měli byste zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na Vás 🙂