Velice mě těší, že jste zavítali na můj osobní web, který se věnuje fotografování, které je pro mě stále hlavně zábavou, i když už i trochu prací 🙂

Nejčastěji fotografuji rodiny, nastávající maminky, děti od novorozeňátek až po náctileté, portréty jednotlivců a párů, zvířecí mazlíčky,nebo produktové fotografie a to zejména pro rodiče, které rádi nosí své děti (nosítka, šátky, nosící oblečení).

Zpravidla není mým záměrem fotit uměle inscenované fotografie, jejichž příprava ukrojí spoustu času z našeho setkání, během kterého mohou vzniknout krásné přirozené snímky a to zejména u dětí. Jejich bezprostřední chování během pohybu, hry nebo na výletě dává vznik právě těm záběrům, které mají duši :).

Nově působím zejména v Nižboru na Berounsku a okolí, ale také v Praze jako dříve. Protože se mojí hlavní náplní volného času staly moje malé dětičky, aktuálně pětiletý syn a roční dcerka, tak na Třeboňsku, odkud pocházím, již fotím jen výjimečně.

Přesto je možné za Vámi přijet i na druhou stranu republiky, v takovém případě je ale nutné mě kontaktovat dostatečně brzy před plánovanou akcí (svatba apod.), abych mohla takové fotografování zkloubit s rodičovskými povinnostmi.

Pokud se Vám mé fotografie líbí a měli byste zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na Vás 🙂